Pneumatiky pro nákladní vozidla

Jsme společnost s moderním přístupem v prodeji a servisu nákladních pneumatik. Oslovujeme potenciální zákazníky a zpracováváme pro ně individuální nabídky dle jejich potřeb. Naší snahou je zákazníkům zvýšit kilometrový nájezd, snížit spotřebu a maximalizovat životnost pneumatik. Ve výsledku snížit celkové provozní náklady.

Zajišťujeme servis/přezutí pneumatik přímo u zákazníka mobilním pneuservisem tak, aby zákazník nemusel investovat čas a peníze k návštěvě kamenného pneuservisu. Ušetříme tak zákazníkovi nemalé peníze. 

Informujeme o důležitosti včasného objednání nových pneumatik, aby se předešlo případným dlouhým dobám dodání a vysokým cenám v době převýšení poptávky nad nabídkou.

Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Pneumatiky pro nákladní vozidla umíme dodat do druhého pracovního dne*, nicméně doporučujeme dlouhodobější plánování při pořizování nových pneumatik, ideálně 5 až 10 pracovních dnů. Během tohoto období jsme schopni nabídnout za velmi zajímavé ceny širokou škálu nákladních pneumatik.

Jak ještě více ušetřit při pořizování pneumatik? Pokud se Vám vracejí přes Prahu nevytížené vozy, můžeme Vám v našem distribučním skladě na Praze 10 pořízené pneumatiky přiložit a díky úspoře na přepravě Vám cenu ponížit. Ponížení určujeme u každého obchodního případu individuálně.

Pokud máte zájem o nabídku na konkrétní rozměry a dezény pneumatik, neváhejte se nás dotázat. Připravíme pro Vás individuální akční nabídku.

*) V případě, že jsou pneumatiky na pražském skladě a objednávka proběhne do 12 hodin.

Pneumatiky pro nákladní vozidla od Pneu Trade CZ s.r.o.

no alt

Přihlášení