Nákladní pneu Doublecoin

DoubleCoin

 

Značka DoubleCoin spadá pod společnost Double Coin Holdings Ltd, která je profesionálním výrobcem pneumatik v Číně s nejdelší tradicí. Kromě značky DoubleCoin se pyšní i značkou Warrior.


Společnost vznikla v roce 1990 spojením dvou firem s dlouhou historií jako výrobce pneumatik - Shanghai Dazhonghua Rubber Tyre Factory a Shanghai Zhengtai Rubber Tyre Factory. Její původní jméno bylo Shanghai Tyre & Rubber (Group) Company. V roce 2007 se přejmenovala na Double Coin Holdings Ltd. Od roku 1992 je veřejně obchodovatelnou společností.
Skupina podporující automobilové podniky a dopravní průmysl se specializuje hlavně na celo-ocelové radiální nákladní pneumatiky, celo-ocelové OTR radiální pneumatiky, celo-ocelové radiální průmyslové pneumatiky a pneumatiky pro zemědělství.
Společnost je dodavatelem pro více jak 30 automobilových výrobců jako CIMC nebo Volvo. Úspěšně vstoupila na americký trh, když začala dodávat pneumatiky a příslušenství na nákladní automobily, školní autobusy apod. takovým značkám jakými jsou John Deer nebo Caterpillar.

Mise společnosti:
„Stát se vaší první volbou při výběru pneumatik díky naší vysoké kvalitě, cenově konkurenčními pneumatikami, a doručováním prvotřídní podpory se zásadovostí, poctivostí a spolehlivostí."

Nákladní pneu Doublecoin

Přihlášení