Nákladní pneu Formula

"Hodnota, která tvoří úspěch"

Značka Formula je součástí značky Pirelli, která vzešla z inovativního projektu kombinujícího všestrannost, výkon, dlouhou živnotnost a snadnou dostupnost.

Vzhledem k tomu, že neexistují dvě stejné silnice ani dva stejné vozy, vyvinula značka Formula pneumatiky, které splňují nároky jak na dlouhé tak i střední trasy. Formula vyhoví vašim požadavkům na přepravu, zejména díky:

  • Ovládání

Společně s dlouhou spolehlivostí je tato pneumatika šampionem v přesnosti a bezpečnosti. Díky čtyřem podélným drážkám zajišťuje preciznost a výbornou kontrolu v ovládání i v těch nejhorších podmínkách. Vzor pneumatiky a lamely jsou navrženy tak, aby bylo dosaženo:

  • snížené brzdné dráhy
  • lepší boční přilnavosti
  • prevence proti nerovnoměrnému opotřebení
  • Řízení

Tato pneumatika se zaměřuje na přilnavost. Bezohledu na suchý či mokrý povrch je navržen vzorek pro optimální výkon za jakýchkoliv klimatických podmínek.

  • Návěs

Efektivní řízení návěsu a odolnost proti příčné zátěži jsou zásadní pro dlouhé a střední cesty. To jsou vlastnosti, které tato pneuatika splňuje, ať už používáte 22.5", která využívá "cik-cak" vzoru pro výbornou přilnavost a brzdnou dráhu, nebo 17.5", která nabízí více robustní vzor pro lepší udržení na mokré vozovce.

Nákladní pneu Formula

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení