Nákladní pneu Fullrun

Fullrun

 

Značka ANTYRE spadá pod společnost QINGDAO FULLRUN TYRE CORP.,LTD (založená v roce 2003 jako AN-TYRE Trade Corp., Ltd.), která se specializuje na profesionální výrobu, výzkum a vývoj pneumatik. V současnosti vlastní 30 patentů a 10 produktů, které „zaplnily mezeru" na domácím trhu. FULLRUN má v Číně slavné jméno jako přední výrobce pneumatik se svými hlavními značkami, jakými jsou kromě ANTYRE také např. FULLRUN, AUTOGRIP, CARBON SERIES, HIGHPLUS a FULLWAY.

Společnost exportuje 90% svých výrobků a uzavřela partnerství s více jak 300 zahraničními společnostmi. Za posledních 9 let byl objem exportu každoročně přes 100 miliónu amerických dolarů.

Již od svého vzniku se společnost řídí svojí kulturou, kterou vystihuje pravidlo: „Ber koncepční inovaci jako předzvěst, strategickou inovaci jako směr, organizační inovaci jako záruku, technologickou inovaci jako prostředek a tržní inovaci jako cíl".

Společnost bere jako své hlavní hodnoty:
- Vynikající produkt je výrazem hodnoty zaměstnance
- Poptávka trhu je projevem korporátní hodnoty
- Zákaznický růst je úsilím našich hodnot

Nákladní pneu Fullrun

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení