Nákladní pneu Sava

Sava

 

Společnost Sava je jedním z největších a nejúspěšnějších výrobců pneumatik ve střední Evropě – dodává pneumatiky na osobní automobily, SUV, nákladní pneumatiky a pneumatiky pro kamiony. Společnost Sava se z malého Slovinska rozšířila do celé Evropy i na další kontinenty.
Pneumatiky značky Sava se vyrábějí v různých evropských zemích. Nicméně velká část se jich stále vyrábí v moderní továrně ve Slovinsku, která se specializuje na výrobu letních a zimních pneumatik pro osobní automobily.
Při nákupu pneumatik Sava si můžete být jisti, že jste zvolili kvalitu, která má evropské kořeny a je založena na technologii značky Goodyear.
Kvalita značky Sava je spojena s rozumnou cenou a vynikajícím výkonem pneumatik. Díky tomu si můžete být jistí, že jste nakoupili dobře.
Nákladní pneumatiky Sava vyrábějí dobře vyškolení a zkušení pracovníci, kteří při výrobě používají nejnovější výrobní postupy a vybavení. Než se pneumatiky Sava pošlou do jiných evropských zemí, procházejí ve slovinské továrně důkladnou kontrolou kvality. Můžete mít jistotu, že každá pneumatika, kterou si od společnosti Sava koupíte, odpovídá přísným měřítkům kvality, díky nimž může Sava nabízet záruku Sava Quality Warranty na všechny prodávané pneumatiky.
Na všechny spotřebitelské pneumatiky Sava se vztahuje záruka na provedení i materiál včetně podmínek souvisejících s konstrukcí, a to v souladu se záručními podmínkami Sava EMEA pro pneumatiky. Záruční podmínky se vztahují na příslušnou zemi a lze je na požádání získat u místních prodejců.

Nákladní pneu Sava

Přihlášení